Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1


Новини, публікації

ГПУ застерегла чиновників від помилок у антикорупційних деклараціях

Деклараційна кампанія 2016
Відповідно до ч. 1 ст.12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», суб'єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.
Також нагадуємо, що відповідно до ч. 9 ст. 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» перевірка достовірності зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру відомостей здійснюється, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, у порядку, визначеному цим органом.
Для здійснення перевірки достовірності зазначених у декларації відомостей державний орган, орган місцевого самоврядування, інша юридична особа публічного права протягом десяти днів з дня одержання декларації від суб’єкта декларування надсилає її копію центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику.
Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 13.03.2015 № 333 «Про затвердження Порядку здійснення  перевірки достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру» проведення таких перевірок передбачено здійснювати апаратом ДФС України, а також її територіальними органами (державними податковими інспекціями) за місцем проживання (податковою адресою) суб’єкта декларування.

До відома депутатів Рожищенської районної ради сьомого скликання

Статтею 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» передбачено подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік депутатами місцевих рад.
Депутатам районної ради необхідно до 1 квітня 2016 року подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік:
працюючим – за місцем роботи, а самозайнятим особам (підприємцям) та непрацюючим, в тому числі пенсіонерам, – до виконавчого апарату районної ради. 

До уваги депутатів Рожищенської районної ради минулого скликання – подання Декларації
Відповідно до абзацу другого частини першої статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», суб’єкти декларування, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік.
Враховуючи вищевикладене, депутатам районної ради минулого скликання необхідно до 1 квітня 2016 року подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік:
працюючим – за місцем роботи, самозайнятим особам (підприємцям) та непрацюючим, в тому числі пенсіонерам, – до виконавчого апарату районної ради.