Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1


Привітання голови

 

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Радий вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт районної ради. Сподіваюсь, що кожен з Вас знайде на сайті потрібну і корисну інформацію, адже цей інформаційний портал створено для отримання достовірної, оперативної та різнобічної інформації про діяльність депутатського корпусу, президії, постійних комісій районної ради, про ухвалені радою рішення з актуальних питань життя територіальних громад сіл, селища і міста району, а також події та анонси запланованих заходів.     Крім того, на нашому сайті Ви дізнаєтесь про район, його історичний, соціально-економічний, культурний розвиток та сторінками фотогалереї  зможете помандрувати і помилуватися прекрасними краєвидами, красою Рожищенського краю. 
Переконаний, що веб-сайт Рожищенської районної ради буде корисним представникам громадських організацій, політичних партій, журналістам, кожному громадянину з активною життєвою позицією та діловим колам, які зможуть чіткіше визначитися у можливих напрямах співпраці.
Щиро буду вдячний, якщо Ви всіляко долучатиметеся до вирішення проблемних питань життя району, адже лише наша спільна відповідальність та ініціативність  може дати вагомі результати у майбутньому.

  

З повагою та найкращими побажаннями

Голова Рожищенської районної ради          Андрій Музика