Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

14 березня - День українського добровольця!

Сьогодні вся держава відзначає День українського добровольця. Це свято для нас нове, але всі ми розуміємо на скільки воно є важливим для всієї України.

Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників.

14 березня 2014 року майже 500 добровольців із Самооборони Майдану вирішили стати резервістами Національної гвардії України, після чого відправилися на полігон у село Нові Петрівці (Київська область), а у квітні 2014 – в зону АТО. Вони сформували перший добровольчий батальйон оперативного призначення імені генерала Сергія Кульчицького - зробили це не через службовий обов’язок, а знаючи, що Україну більше нікому захищати.

Тому ця дата важлива, як пам’ять, для самих добровольців, їхніх родин, волонтерів, котрі возили і продовжують возити на передову бронежилети, форму, медикаменти і харчі. Більшість українців пройшли цю незворотну дату й історично причетні до неї.

Сьогодні більшість добровольців вже у формі української армії продовжують захищати рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками вони раз доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

Щиро вітаю вас з цим святом! Миру, витримки та здоров’я вашим сім’ям та вам! Вічна пам’ять добровольцям, які загинули захищаючи Україну! Слава справжнім воїнам України!

 

                                          Голова районної ради, Андрій Музика


14 Березня, 2017 року, 11:49 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада