Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

Відбулася дев’ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання

16 березня 2017 року відбулася дев’ятнадцята чергова сесія районної ради сьомого скликання. Із 34 народних обранців прибули та зареєструвалися 30 депутатів. Відкрив та головував на пленарному засіданні сесії голова районної ради Андрій Музика. Участь у засіданні взяли голова райдержадміністрації Інна Гайворонська, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, комунальних установ, політичних партій та громадських організацій.

У ході пленарного засідання депутати одноголосно підтримали внесення змін до порядку денного дев’ятнадцятої сесії районної ради, а саме, за рекомендацією комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та податкової діяльності, до порядку денного внесено питання "Про внесення змін до рішення районної ради від 10 січня 2017 року № 16/3 "Про районний бюджет на 2017 рік". За рекомендацією президії районної ради до порядку денного сесії було внесено питання "Про звернення Рожищенської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради Національної безпеки і оборони України, щодо блокади банків з російським капіталом" та "Про звернення Рожищенської районної ради до Президента України Порошенка П.О., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Генерального прокурора України Луценка Ю.В. щодо дій стосовно учасників економічної блокади тимчасово окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей України".

У ході пленарного засідання народні обранці заслухали звіт голови районної державної адміністрації щодо виконання програми соціально-економічного розвитку та делегованих повноважень за 2016 рік, звіт райдержадміністрації "Про використання коштів резервного фонду за 2016 рік", обговорили стан реформування земельних відносин на території району та програму економічного та соціального розвитку району на 2017 рік.

За результатами розгляду питань порядку денного депутати ухвалили відповідні рішення.


17 Березня, 2017 року, 12:22 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада