Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

Засідання постійних комісій

29-30 грудня 2011 року відбулися засідання постійних комісій районної ради, у роботі яких взяли участь голова районної ради Андрій Музика, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Мороз, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, заступник головного лікаря Рожищенської ЦРЛ.
Основними питаннями порядку денного постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку були зміни до рішення районної ради від 30.12.2010 №4/3 «Про районний бюджет на 2011 рік» та проект районного бюджету на 2012 рік. Крім того, депутати розглянули звернення Назарука І.А., Москальової Г.М. щодо виділення коштів з районного бюджету для купівлі житла.
Постійна комісія з гуманітарних питань обговорила проект Програму економічної підтримки районної газети "Наш край" на 2012-2016 роки та проаналізувала звіт відділу освіти райдержадміністрації щодо виконання делегованих повноважень.
На порядок денний постійної комісії з питань промисловості, розвитку підприємництва, комунального господарства, торгівлі, транспорту та зв’язку виносилися питання, спрямовані на підвищення ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району. Зокрема, надання дозволу на списання майна відділу освіти райдержадміністрації; договір «Про надання послуг по підготовці до продажу, організації та проведенню аукціону з реалізації майна»; затвердження завдань щодо проведення аукціону з продажу майна Рожищенської районної ради Волинської області. 
Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я заслухала хід виконання Програми зайнятості населення Рожищенського району на 2010-2011 роки. Крім того, депутати розглянули проект Програми зайнятості населення Рожищенського району на 2012-2013 роки та питання, що стосувалися діяльності територіального центру (звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) у відділенні надання соціальної допомоги вдома терцентру).
 Основними питаннями порядку денного постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства, земельної реформи, екології та раціонального використання природних ресурсів були розгляд заяв громадян щодо включення в списки на отримання кредиту для будівництва, добудови, купівлі житлових будинків за Програмою «Власний дім».
По даних питаннях прийняті відповідні рекомендації.


3 Січня, 2012 року, 15:32 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення діяльності районної ради