Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

Свято для дітей з особливими потребами «Повір у себе і в тебе повірять інші»

5 грудня 2017 року у Будинку дитячої творчості  відбулося свято для дітей з особливими потребами «Повір у себе і в тебе повірять інші»,  в якому взяли участь керуючий справами районної ради Анатолій Матвійчук та директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Шварцкоп.

Мета заходу - соціально підтримати дітей з особливими потребами,  допомогти їм відчути себе частиною великого світу, де є для них місце, не замикатися у собі, а повірити у власні сили та реалізувати себе.

Працівники Будинку дитячої творчості організували цікаву та насичену програму, в рамках якої діти мали можливість переглянути виступи  вихованців БДТ. Також всі учасники фестивалю із великим задоволенням взяли участь в майстер-класі по виготовленні паперових янголів, який для дітей провела педагог-організатор Оксана Сбітнєва.

У святковій залі можна було оглянути виставку робіт дітей, які приваблювали чудово підібраними кольорами та якістю виконання. Милували око вироби з бісеру, вишивки , малюнки, аплікації та багато інших виробів. Загалом виставка дитячої творчості налічувала близько 50 робіт. Кожен твір - це спроба відтворити власний світ за допомогою полотна, акварелі, ниток, це маленький шедевр, який дає дітям з особливими потребами стимул для вдосконалення своєї майстерності та майбутніх життєвих перемог.

 В рамках заходу діти були нагороджені Подяками Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участь у районному фестивалі-конкурсі творчості «Повір у себе і в тебе повірять інші» та подарунками.

   


6 Грудня, 2017 року, 09:09 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада