Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

7 грудня - День місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,

депутати всіх рівнів!

Від імені депутатів, виконавчого апарату районної ради та від себе особисто щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!

Місцеве самоврядування у розвинених країнах завжди було і є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей.

Сьогодні місцеве самоврядування в Україні є тим інститутом суспільного розвитку, який здатен згуртувати націю, забезпечити комфортне проживання людей, підвищити імідж нашої країни, повернути довіру людей до влади і забезпечити стабільний розвиток держави.

Представляти громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації інтересів громади, сприяти вирішенню життєво важливих питань не лише місцевого чи регіонального, а й державного значення.

Велика роль у цьому процесі належить не тільки депутатам місцевих рад, які представляють інтереси своєї територіальної громади, а й членам виконавчих комітетів, службовцям органів місцевого самоврядування,  активним громадянам.

Це свято  стосується кожного,  адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які  відіграють вирішальну роль у розвитку  та розбудові  нашого району, забезпеченні його життєдіяльності.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами - майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучати­ся до участі в управлінні регіональними і державними справами.

Висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Уклін і шана вам, дорогі жителі району, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.

Сердечно бажаю усім наснаги і терпеливості, твердості духу та упевненості у власних силах задля утвердження європейських ідеалів народовладдя та історичних українських традицій самоорганізації громад.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.

                                                                      Андрій Музика - голова районної ради 

 


6 Грудня, 2017 року, 09:54 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада