Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

Шановні краяни, добровольці!

 

Сьогодні ми відзначаємо День українського добровольця. Подвиг учасників добровольчих формувань є символом справжньої мужності та героїзму людей, які стали на захист України, її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності.

14 березня 2014 року майже 500 добровольців із Самооборони Майдану вирішили стати резервістами Національної гвардії України, після чого відправилися на полігон у село Нові Петрівці (Київська область), а у квітні 2014 – в зону АТО. Вони сформували перший добровольчий батальйон оперативного призначення імені генерала Сергія Кульчицького - зробили це не через службовий обов’язок, а знаючи, що Україну більше нікому захищати.

Це свято для нас нове, але всі ми розуміємо на скільки воно є важливим для всієї України. З перших днів збройного опору загарбникам, пліч-о-пліч з силовими структурами держави стояли добровольчі батальйони, і ворога було зупинено. Добровольчі батальйони зірвали плани агресора та стали основою для відродження Збройних сил України

Цей день важливий, як пам’ять, для самих добровольців, їхніх родин, волонтерів, котрі продовжують підтримувати наших славних воїнів. Більшість українців пройшли цю незворотну дату й історично причетні до неї.

Сьогодні більшість добровольців вже у формі української армії продовжують захищати рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками вони раз доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

Щиро вітаю вас з цим святом! Миру, витримки та здоров’я вашим сім’ям та вам! Вічна пам’ять добровольцям, які загинули захищаючи Україну! Слава справжнім воїнам України!

                                                                                Андрій Музика - голова районної ради 

 

 


14 Березня, 2018 року, 09:49 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада