Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

Засідання круглого столу

31 серпня 2018 року в залі засідань районної філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл на тему: «Стан, проблеми та перспективи розвитку ринку м.Рожище» за участю заступника голови районної ради Раїси Кучмук, Рожищенського міського голови Вячеслава Поліщука, начальника Рожищенського районного управління головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Ігоря Барвінського, депутатів районної ради, представників райспоживспілки, райдержадміністрації, продавців ринку та ЗМІ.

Учасники круглого столу ознайомилися із історичним процесом формування і розвитку ринку, розглянули питання щодо достатності торгівельних місць, наявності на території міста вільних торгівельних приміщень, земельних ділянок, які є у власності або наданні в користування, оренду Рожищенській райспоживспілці та проаналізували міжнародний досвід вирішення проблем стихійної торгівлі. Також в ході засідання круглого столу Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук проінформував присутніх про надходження до бюджету ринкового збору та розмежування земель на площі ринку, а начальник районного управління головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Ігор Барвінський ознайомив із дотриманням вимог санітарних правил.

Жваве обговорення присутніх викликало питання щодо плати за торгівельне місце на території колишнього м’ясного павільйону. Представників продавців ринку, депутатів районної ради  цікавили  складові калькуляції (розрахунку) розцінки плати за торгове місце, яке відповідно необлаштоване.

За результати круглого столу було сформовано ряд запитань щодо стану функціонування місцевого базару  в сучасних умовах до дирекції ринку, райспоживспілки та міської ради, відповіді на які учасники хочуть розглянути у жовтні цього року.


3 Вересня, 2018 року, 12:35 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада