Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

На порядку денному – питання комунальної власності

3-4 січня  2019 року під керівництвом Сергія Дунця відбулися засідання постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад району, розвитку підприємництва, енергетичного комплексу, транспорту та зв’язку, в якому взяли участь голова районної ради Андрій Музика та заступник голови районної ради Раїса Кучмук.

В ході першого засідання постійної комісії депутати детально проаналізували  питання щодо визначення трьох кандидатур для утворення комісії з жеребкування по відбору кандидатур від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування для включення їх до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Рожищенської районної дитячої музичної школи. Після обговорення даного питання постійна комісія рекомендувала голові районної ради видати відповідне розпорядження  та включити до складу комісії з жеребкування начальника відділу з питань організаційного забезпечення діяльності районної ради Олександра Івашина, головного спеціаліста загального відділу виконавчого апарату районної ради Людмилу Самолюк та депутата районної ради Володимира Паламаря.

На друге засідання постійної комісії виносилися питання, спрямовані на ефективне використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району. Зокрема, депутати погодили додаткову угоду до договору оренди транспортного засобу терцентру та рекомендували Рожищенській райдержадміністрації доопрацювати проект програми зрізання аварійно-небезпечних дерев на території закладів освіти Рожищенського району на 2019-2021 роки у відповідності до чинного законодавства та нормативних актів райдержадміністрації із залученням профільних спеціалістів. Також в ході засідання постійної комісії депутати детально проаналізували лист Рожищенської райдержадміністрації  про умови, критерії, диференційовані показники та розміри посадового окладу і преміювання керівників підприємств, заснованих на комунальній власності. Після жвавого обговорення членами комісії було рекомендовано райдержадміністрації айдержадміністраціїрозробити відповідне положення та направити до 01 лютого 2019 року у виконавчий апарат  районної ради для затвердження  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 №1034 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 02.08.1995 №597 і від 19.05.1999 №859».


8 Січня, 2019 року, 12:17 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада