Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

На порядку денному – питання комунальної власності

9 квітня  2019 року під керівництвом Сергія Дунця відбулося засідання постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад району, розвитку підприємництва, енергетичного комплексу, транспорту та зв’язку, в якому взяла участь заступник голови районної ради Раїса Кучмук

На порядок денний засідання постійної комісії виносилося питання щодо встановлення Рожищенською філією ПрАТ «Волиньобленерго» опори на території Рожищенської районної друкарні. По даному питанню інформувала директор підприємства, депутат районної ради Оксана Філіпчук, яка у своєму виступі зазначила, що це є неможливо, оскільки відповідно до проекту землеустрою місце встановлення опори позбавляє можливості в повній мірі користуватися земельною ділянкою за цільовим призначенням. За результати розгляду даного питання  членами комісії було прийнято рішення не погоджувати встановлення опори на території районного комунального підприємства.

Також в ході засідання постійної комісії з метою ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району депутати погодити додаткові угоди до договорів оренди нерухомого майна районної комунальної власності.

З усіх питань, внесених до порядку денного засідання постійної комісії, районні обранці прийняли відповідні рекомендації.


10 Квітня, 2019 року, 16:39 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада