Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

Сорокова позачергова сесія районної ради

15 травня  2019 року депутати районної ради зібралися на пленарне  засідання сорокової позачергової сесії. Із 34 районних обранців прибули та зареєструвалися  20 депутатів.

Відкрив та головував на пленарному засіданні сесії голова районної ради Андрій Музика, який до розгляду питань порядку денного привітав обранців громад з Днем народження, які вони відсвяткували у міжсесійний період.

На порядок денний позачергової сесії районної ради  виносилося одинадцять питань, які були детально обговорені та проаналізовані на засіданнях постійних комісій.

Одними із важливих були питання: про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення в оренду ТОВ «ТЕПЛОАЛЬТЕРНАТИВА» та надання в оренду ТОВ «ТЕПЛОАЛЬТЕРНАТИВА» земельної ділянки.

Також жваву дискусію районних обранців викликало питання призначення головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рожищенської районної ради. Після детального розгляду депутати підтримали проект рішення районної ради по даному питанню та схвалили призначення на посаду головного лікаря КНП «Рожищенський ЦПМСД» Рожищенської районної ради Лесю Басалик.

З усіх питань, внесених до порядку денного позачергової сесії районної ради, прийняті відповідні рішення.


17 Травня, 2019 року, 08:54 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада