Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

Малиновий фестиваль

5 вересня 2019 року весело, радісно, сонячно, дружньо, яскраво та смачно пройшов "МАЛИНОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ: минуле, сучасне, майбутнє" в рамках проекту "Професійний діалог", організований для підопічних територіального центру.

Даний захід був організований працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рожищенського району і відбувся за участю заступника голови районної ради Раїси Кучмук та голови райдержадміністрації Інни Гайворонської.

Учасники заходу почули багато цікавих фактів про героїню свята, про цілющі властивості символу доброти. Корисно було почути про підтримку підприємницької діяльності з вирощування малини у нашому районі. Був тут і фотоколаж тих, хто сам вирощує малину.

Неофіційна частина свята- куштування смаколиків з малиною, приготованими самими ж учасниками, - пройшла під легкі наспіви відомих пісень про малину.

Інформацію та фотогафію взято із сторінки Facebook територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рожищенського району  


10 Вересня, 2019 року, 08:53 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада