Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

До Дня Депутата районної ради

Відповідно до плану роботи районної ради другий вівторок щомісячно визначено Днем депутата районної ради, на якому обговорюються та вирішуються актуальні питання району.

В рамках підготовки даного дня виконавчим апаратом районної ради для депутатів та громади було напрацьовано інформацію  щодо розвитку дитячого футболу в районі. Публікуємо дану  інформацію, яка була підготовлена Рожищенською районною дитячо-юнацькою спортивною школою.

Довідка

про розвиток дитячого  футболу в районі

Футбол є невід’ємною частиною виховного процесу дітей, молоді та повноцінного життя дорослого населення нашої держави. Основне його призначення – зміцнення здоров’я, підвищення фізичних можливостей людини, забезпечення здорового способу життя.

Футбол розвиває силу, швидкість, витривалість, спритність, рішучість, наполегливість, силу волі, почуття товариськості. Кожен футболіст має можливість виховувати в собі ініціативність, самостійність і творчу активність, але він не повинен забувати про інтереси колективу і про взаємодію з партнерами по команді. Опанувати технікою і тактикою гри у футбол діти, юнаки можуть на уроках фізичного виховання у школі та навчально-тренувальних заняттях в спортивній школі.

В Рожищенській районній дитячо-юнацькій спортивній школі на відділені футболу у 2019-2020 навчальному році займаються 130 учнів (2018-2019 н.р. 116 учнів), що становить приблизно 45% від загальної кількості.

З учнями на відділенні займаються 4 тренера-викладача ( 2 тренера по основному місцю роботи, 2 тренери по сумісництву). Філії футболу відкриті у с. Топільно і с. Переспа.

Вихованці відділення футболу Рожищенської РДЮСШ приймають участь ДЮФЛ (дитячо-юнацька футбольна ліга) Волині: Вища ліга – 2 команди і по команді в І, ІІ та дитячих лігах.

П’ять футбольних команд з одного району є одним з найкращих показників у Волинській області.

Участь в ДЮФЛ Волині дає змогу дітям отримати ігрову і змагальну практику, показати свої здібності та приймати участь у відборі кращих гравців до збірних команд області, професійних клубів.

Три гравці нашої школи запрошені для участі в ДЮФЛ України І ліга за команду с.Берестечко: Сліпчук Петро (філія с.Переспа), Климюк Денис, Карпець Олександр (філія с.Топільно).

У 2019-2020 навчальному році набір на відділення футболу спортивна школа проводить з 5-6 років, в минулому році  набір проводився з 7-8 років, що говорить про омолодження віку футболістів.

Фінансування футболу за останні роки значно покращилось. Всі вікові групи повністю забезпечені футбольною формою.

Потребами відділення залишається спортивний інвентар (зокрема ігрові футбольні м’ячі, орієнтовна вартість якого 2,5 тисяч гривень) та додаткове фінансування на навчально-спортивну роботу. Збільшення фінансування  дасть змогу приймати участь в турнірах різного рангу та навчально-тренувальних зборах.

Основною проблемою розвитку футболу залишається добудова спортивного майданчика зі штучним покриттям. Вирішення цієї проблеми дасть змогу розвантажити основне поле з трав’яним покриттям, де згодом проведуться    роботи по покращенню трав’яного покрову (необхідно придбати бензинового аератора-скарифікатора).

Після вирішення проблеми з поливом поля, спортивна школа зіштовхнулися з наступною проблемою. Це поломані труби, постійно викручені шланги. Тому, на даний час доречним є  облаштування відеонагляду в спортивній школі (орієнтовна вартість 35 тисяч гривень).


19 Вересня, 2019 року, 15:23 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення.