Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

Засідання постійної комісії районної ради

20 вересня 2019 року  відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, правопорядку, охорони здоров’я, гуманітарних та соціальних питань, у роботі якого взяли участь голова районної ради Андрій Музика, заступник голови районної ради Раїса Кучмук, представники управлінь і відділів райдержадміністрації та керівники комунальних установ.

На порядок денний постійної комісії виносилися більше п’ятнадцяти питань, які були детально обговорені депутатами районної ради. Зокрема, члени комісії проаналізували та рекомендували винести на розгляд чергової сесії районної ради ряд питань:

-          Про стан реформування галузі охорони здоровя в районі;

-          Про організацію роботи щодо призначення житлових субсидій у 2019 році;

-          Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Рожищенського району на 2017-2020 роки;

-          Про затвердження списку присяжних.

-          Про районну програму для дітей «Цукровий діабет» на 2019-2020 роки.

Жваве обговорення постійної комісії викликало  питання щодо відкриття груп продовженого дня на базі комунального закладу загальної середньої освіти Рожищенський ліцей № 4 , за результатами обговорення якого було рекомендовано відділу освіти та молоді райдержадміністрації надати фінансові розрахунки щодо вирішення даного питання.

Також в ході засідання члени комісії проаналізували інформацію щодо організації підготовки закладів освіти до нового навчального року та детально розглянули питання щодо оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Рожищенського району.

Крім того, на порядок денний комісії виносилося звернення депутата районної ради Віталія Ковальчука щодо пільгового придбання ліків донорами крові. Члени комісії детально обговорили дане звернення та рекомендували постійній комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та податкової діяльності передбачити кошти на дані цілі по програмі розвитку та підтримки КНП «Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рожищенської районної ради на 2019 рік.

По даних питаннях прийняті відповідні рекомендації.

 


23 Вересня, 2019 року, 09:56 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада