Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

Обговорили питання звернення громадян

02 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання Ради юристів комунальних підприємств та установ, засновником яких є Рожищенська районна рада. На порядку денному даного засідання стояло питання дотримання в комунальних підприємствах та установах нормативно-правових актів з питань розгляду звернень громадян.

Головний спеціаліст-юрист загального відділу виконавчого апарату Рожищенської районної ради Шибуня С.М. наголосила на важливості та актуальності даного питання, адже відповідно до ст. 1  Закону України «Про звернення громадян» громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

В ході розгляду питання було акцентовано увагу на ряді положень Закону України «Про звернення громадян», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 р. № 348 та Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. № 858. Також жваво обговорювались зміни до даних нормативно-правових актів.

Підсумовуючи, Шибунею С.М. було наголошено на обовязковості дотримання чинного законодавства при розгляді звернень громадян в комунальних підприємствах та установах, засновником яких є Рожищенська районна рада.


3 Жовтня, 2019 року, 10:52 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада