Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

ЗВЕРНЕННЯ

 

депутатів Рожищенської районної ради Волинської області до Президента України, голови Верховної Ради України, прем’єр-міністра України щодо політичної ситуації, котра склалась навколо реалізації так званої "формули Штайнмаєра" 

Ми, депутати Рожищенської районної ради, висловлюємо занепокоєння з приводу реалізації так званої формули Штайнмайєра.

Вважаємо, що підписання будь-яких домовленостей щодо завершення війни та встановлення миру на тимчасово окупованій території України має бути здійснено виключно на умовах збереження в подальшому нині окупованої частини території в складі України, збереження суверенітету та недопущення федералізації України, повного контролю сторони над державним кордоном та з абсолютним запереченням таких умов як проведення місцевих виборів на умовах незаконних збройних формувань, повної амністії та узаконення так званої "народної міліції".

Місцеві вибори на тимчасово окупованих територіях України можуть відбуватися разом із загальноукраїнськими місцевими виборами та лише після виведення незаконних збройних формувань й іноземних військ з тимчасово окупованої території України, контроль за такими виборами має здійснюватися незалежними міжнародними організаціями та ЦВК України. А міжнародні правоохоронні органи та організації мають гарантувати безпеку й забезпечити дотримання громадського порядку під час виборчого процесу на тимчасово окупованій території.

Також вважаємо за необхідне звернути увагу на те, що новий закон про особливий статус тимчасово окупованих територій України перед прийняттям має бути детально проаналізований та широко обговорений в суспільстві.

Окрім того, на нашу думку, якомога швидшій та повній реінтеграції в Україну й деокупації тимчасово окупованих територій України найбільше сприятиме реальному покращенню життя українців, проведення в Україні успішних реформ та ріст економіки та соціальних стандартів.

Вважаємо, що погоджена владою "формула Штайнмайєра" - імовірний пролог цілковитої української капітуляції. Далі буде зустріч у так званому "Нормандському форматі". Вона має всі шанси стати аналогом "Мюнхенської змови XX століття". Після цього Україну чекає повернення в орбіту "руского міра" та поступовий демонтаж Української державності, а Російську Федерацію -cкасування санкцій.

 

Враховуючи викладене, вимагаємо від Президента України, Верховної Ради України:

1.     Розірвати дипломатичні відносини, а також усі міжнародні договори з Російською Федерацією та не відновлювати їх до повної деокупації Московією всіх українських територій.

2.     Домагатись реальних кроків на підтримку України від держав, які декларували безпеку та недоторканність кордонів України в обмін на відмову від ядерної зброї.

3.     Запровадити реальний воєнний стан у прифронтових територіях і повну економічну, енергетичну, ресурсну та транспортну блокаду тимчасово окупованих територій, яку тримати до повної деокупації цих територій.

4.     Притягнути до кримінальної відповідальності та позбавити громадянства усіх, хто зрадив Українську державу, працював на окупаційну адміністрацію, брав участь у бойових діях проти українських підрозділів та вчиняв інші злочини.

5.     Проводити вибори до органів місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях лише після повної деокупації завершення адміністративно-територіальної реформи та повної перепаспортизації всього населення, здійсненої шляхом перевірки кожної особи на наявність громадянства інших держав, співпрацю з окупаційним московським режимом, лояльність до України та відповідність статусу громадянина України.

Закликаємо українців не терпіти жодної капітуляції, якими би "формулами" її не прикривали, та протидіяти їй всіма доступними засобами. Ні - капітуляції! Україна - понад усе!

 

Прийнято рішенням Рожищенської районної ради від 15.10.2019 №43/2

 


21 Жовтня, 2019 року, 10:34 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада