Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

Засідання постійної комісії районної ради

27 листопада 2019 року  відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, правопорядку, охорони здоров’я, гуманітарних та соціальних питань, у роботі якого взяли участь голова районної ради Андрій Музика, представники управлінь і відділів райдержадміністрації та керівники комунальних установ району.

На порядок денний постійної комісії виносилися більше двадцяти  питань, які були детально обговорені депутатами районної ради. Зокрема, члени комісії проаналізували та рекомендували заслухати на черговій сесії районної ради звіт голови районної ради, інформацію щодо організації навчально-тренувальної роботи районної дитячо-юнацької спортивної школи та розглянути план роботи районної ради на І півріччя 2020 року.

Також в ході засідання постійної комісії депутати взяли до відома інформацію щодо підсумків роботи по  оздоровленню та відпочинку дітей району в 2019 році, рекомендували на черговому сесійному засіданні розглянути питання про дострокове припинення повноважень депутата Рожищенської районної ради сьомого скликання Олександра Нікончука  та внести зміни до  Комплексної програми соціального захисту населення Рожищенського району на 2017-2020 роки.

З метою покращення житлово-побутових умов  населення на порядок денний постійної комісії виносилися заява жительки району щодо включення у списки на отримання кредиту для придбання житла за програмою забезпечення молоді житлом.   Після  обговорення члени постійної комісії рекомендували голові районної ради направити відповідне клопотання до обласного фонду щодо включення  у списки на одержання кредиту..

По даних питаннях прийняті відповідні рекомендації.

 


29 Листопада, 2019 року, 15:08 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада