Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

Із засідання постійної комісії районної ради…

28 листопада 2019 року відбулося засідання постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад району, розвитку підприємництва, енергетичного комплексу, транспорту та зв’язку.

В ході засідання постійної комісії депутати детально проаналізували звіт голови районної ради та план роботи районної ради на І півріччя 2020 року. Після жвавого обговорення члени комісії рекомендували розглянути дані питання на черговому сесійному засіданні.

З метою ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району депутати погодили додаткові угоди до договорів оренди нерухомого майна та рекомендували голові районної ради видати відповідні розпорядження по питаннях:  переукладення контракту із завідувачем Трудового архіву району,  внесення змін до контракту із директором районного інклюзивно-ресурсного центру та погодження премій керівникам комунальних установ (КНП «Рожищенський центр ПМСД» , терцентр, ЦСССДМ, РД «Просвіта», КЗ «Рожищенський БДТ» та районний інклюзивно-ресурсний центр).

Також члени комісії підтримали клопотання Рожищенської ЦБС щодо надання дозволу на списання основних засобів, внесення змін до структури даної установи та рекомендували сесії районної ради розглянути ряд питань. Зокрема, затвердження Статуту КНП «Рожищенський центр ПМСД» у новій редакції, розглянути можливість 100% зарахування коштів від оренди нерухомого майна неприбутковими установами району та затвердити Положення про оплату праці керівників установ районної комунальної власності.

 


29 Листопада, 2019 року, 15:59 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада