Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

На порядку денному – фінансові питання

29 листопада 2019 року під головуванням Володимира Матвійчука відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та податкової діяльності,  в якому взяли участь голова районної ради Андрій Музика, голова райдержадміністрації Інна Гайворонська, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації та керівники комунальних установ району.

На порядок денний постійної комісії виносилися питання порядку денного чергової сесії районної ради. Зокрема, депутати проаналізували виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2019 року, підсумки виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року, звіт голови районної ради та план роботи районної ради на І півріччя 2020 року.

Також в ході засідання постійної комісії депутати рекомендували черговій сесії районної ради внести зміни до Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Рожищенського відділення ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області на 2018-2019 роки та прийняти звернення до керівників  держави щодо розблокування проведення видатків місцевих бюджетів за субвенцією на здійснення заходів соціально-економічного розвитку.

Жваве обговорення постійної комісії викликало питання  щодо розгляду клопотань та   звернень про виділення коштів з районного бюджету. Після детального аналізу частину клопотань було рекомендовано врахувати при внесенні змін до головного фінансового документа району, а частину - відхилити у зв’язку із відсутністю необхідних коштів у районному бюджеті.

Крім того, на порядок денний  засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та податкової діяльності виносився проект рішення районної ради щодо внесення змін районного бюджету на 2019 рік.  За результатами  обговорення членами постійної комісії було рекомендовано сесії районної ради внести зміни до  головного  кошторису району.

 


29 Листопада, 2019 року, 16:00 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада