Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

Із засідання координаційної ради...

30 січня 2020 року  в залі засідань районної ради під керівництвом Андрія Музики відбулося засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування за участю  міського, селищного, сільських голів, голів ОТГ та керівників комунальних установ району.

На порядок денний засідання координаційної ради виносилися ряд важливих та актуальних питань. Зокрема, головний лікар КНП «Рожищенська ЦРЛ» Віктор Редзій проінформував присутніх із станом реформування вторинної медичної допомоги в районі. Віктор Степанович наголосив, що в медичному закладі на даний час проводиться відповідна робота до підготовки укладання договору із Національною службою здоровя України і від того, за якими пакетами Програми медичних гарантій будуть підписані договори і буде залежати об’єм медичної допомоги, який надаватиметься КНП «Рожищенська ЦРЛ» з 1 квітня 2020 року.

Жваве обговорення членів координаційної ради викликало питання щодо особливостей роботи комунального некомерційного підприємства «Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рожищенської районної ради. Директор даного медичного підприємства Леся Басалик проінформувала присутніх щодо планування організації роботи на 2020 рік. Зокрема, Леся Іванівна зазначила, що у зв’язку з недоотриманням близько 2,5 млн. грн. (кошти Національної  служби здоров’я України та місцевих бюджетів) адміністрація підприємства змушена буде оптимізувати штатну чисельність працівників ФП та ФАПів, оскільки  на них Національна служба здоров’я  України коштів не виділяє і це рахується додатковий медичний персонал. За результатами розгляду даного питання членами координаційної ради було прийнято рішення щодо спільного напрацювання механізму подальшого функціонування закладів охорони здоров’я у населених пунктах району директором КНП «Рожищенський центр ПМСД», головами місцевих рад та виконавчим апаратом районної ради.

Також  в ході засідання координаційної ради керівники комунальних установ коротко ознайомили голів місцевих рад району із особливостями співпраці у 2020 році, а головний спеціаліст відділу з питань організаційного забезпечення діяльності районної ради Надія Зінгель проінформувала щодо заповнення декларацій у 2020 році.

 


3 Лютого, 2020 року, 09:23 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада