Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

Професійний діалог поколінь: Міжнародний день стоматолога

9 лютого в усьому світі відзначається Міжнародний день стоматолога. Це свято повязують зі Святою Аполлонією, яка 9 лютого 249 року прийняла мученицьку смерть, а в 300 році Аполлонія була канонізована як свята мучениця. Аполлонію, дочку видатного александрійського чиновника, що вірила в Христа, піддали жорстоким тортурам, вимагаючи зречення від християнства — жінці вирвали зуби і погрожували спалити живою. Аполлонія попросила її розв’язати і сама кинулася у вогонь. Страждання Аполлонії так вразили її сучасників і нащадків, що народилася легенда про те, що варто тільки вимовити ім’я Аполлонії, помолитися їй — і зубний біль вщухне. 

З нагоди відзначення даного свята 6 лютого 2020 року в приміщенні Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості в рамках проекту «Професійний діалог поколінь» відбулося засідання круглого столу за участю заступника голови районної ради Раїси Кучмук, керівників комунальних установ та представників цієї професії.

Учасники в невимушеній товариській атмосфері діалогу, активно обговорювали становлення стоматології в м. Рожище та районі, ділилися власними здобутками та планами на майбутнє.

Інформацію та фотографію взято із сторінки Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості у соціальній мережі Facebook.

 


7 Лютого, 2020 року, 15:08 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада