Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

Памя’таємо…

29 серпня українське суспільство вшановує День памяті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни. У цей день ми з вдячністю згадуємо й вшановуємо пам’ять тих, хто захищав національні інтереси й безпеку нашої держави та показали приклади вірності й героїзму, захищаючи Батьківщину від часів Запорозької Січі до наших днів.

Цього дня  за участю керівництва району та міста, учасників АТО, громадськості, пам’ятні заходи розпочались біля храму Різдва Пресвятої Богородиці. Панахиду за загиблими відслужив настоятель храму отець Василь Шняк. Під удари церковних дзвонів присутні приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання з ушанування пам’яті наших співвітчизників, які, відстоюючи свободу і незалежність країни, віддали свої життя в ім’я майбутніх поколінь.

Потому представники влади поклали квіти до пам’ятного знаку «Борцям за волю та незалежність України», могили загиблого учасника АТО Олександра Плоцидима та могили перезахоронених воїнів УПА, що на міському кладовищі.

 

 Інформацію та фотографію взято із веб сайту Рожищенської РДА.

 


1 Вересня, 2020 року, 10:15 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада