Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

Відбулося перше засідання конкурсної комісії

 14 вересня 2020 року в малому залі засідань районної ради відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття  посади директора комунального закладу загальної середньої освіти «Оленівська гімназія» Рожищенської районної  ради Волинської області.

В ході засідання даної комісії присутні  ознайомилися із розпорядженням заступника голови районної ради від 20.08.2020  № 76 р. «Про проведення конкурсу на зайняття  посади директора комунального закладу загальної середньої освіти «Оленівська гімназія» Рожищенської районної  ради Волинської області», допустили  єдиного кандидата Зою Фіщук до участі в конкурсі на зайняття посади керівника навчального закладу та затвердили перелік тестових письмових питань для перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти, зразки ситуаційних завдань та критерії оцінювання тестових письмових питань, ситуаційних завдань, презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

Також конкурсною комісією було прийнято рішення провести конкурсний відбір на посаду директора закладу 29 вересня 2020 року о 09:00 год. в малому залі районної ради.

 


14 Вересня, 2020 року, 11:18 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада