Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

Перше засідання конкурсної комісії

 14 вересня 2020 року в малому залі засідань районної ради відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Ясенівка Рожищенського району Волинської області.

В ході засідання члени комісії ознайомилися із розпорядженням голови районної ради від 20.08.2020  № 78р. «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Ясенівка Рожищенського району Волинської області», допустили єдиного кандидата Олену Матвійчук до участі в конкурсі на зайняття посади керівника навчального закладу та затвердили перелік тестових письмових питань для перевірки кандидата на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зразки ситуаційних завдань та критерії оцінювання тестових письмових питань, ситуаційних завдань, презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

Також конкурсною комісією було прийнято рішення провести конкурсний відбір на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Ясенівка Рожищенського району Волинської області 29 вересня 2020 року об 11:00 год. в малому залі районної ради.


15 Вересня, 2020 року, 09:07 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада