Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

51-ша чергова сесія районної ради

 

24 вересня 2020 року депутати районної ради зібралися на пленарне  засідання пятдесят першої чергової сесії. Із 34 районних обранців прибули та зареєструвалися  20 депутатів.

Відкрив та головував на пленарному засіданні сесії голова районної ради Андрій Музика, який до розгляду питань порядку денного привітав депутатів з Днем народження, які вони відсвяткували у міжсесійний період.

У ході сесійного засідання депутати  прийняли ряд важливих рішень. Зокрема, затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року, схвалили звіт райдержадміністрації «Про використання коштів резервного фонду за І півріччя 2020 року», внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік.

Крім того, районні обранці проаналізували інформацію про результати діяльності Маневицької місцевої прокуратури за 6 місяців 2020 року на території Рожищенського району, обговорили роботу закладів охорони здоров’я району в умовах поширення коронавірусу COVID-19, затвердили Статут КНП «Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рожищенської районної ради в новій редакції, надали згоду відділу освіти та молоді райдержадміністрації на проведення капітального ремонту покрівлі ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м.Рожище, прийняли рішення щодо передачі заборгованості перед районним бюджетом за позиками, наданими обласним Фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі мешканцям Рожищенського району, територіальним громадам, за місцем їх фактичного проживання.

 Також розглянули питання про роботу райдержадміністрації щодо виконання делегованих повноважень в галузі освіти, стан реконструкції, черговість ремонту та утримання доріг у населених пунктах району.

Жваве обговорення на черговій сесії районної ради викликало питання про передачу нерухомого майна та земельних ділянок із спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Рожищенського району у комунальну власність територіальної громади міста Рожище, оскільки Рожищенська міська рада надала згоду на прийняття нерухомого майна та земельних ділянок без майнового комплексу КНП «Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рожищенської районної ради, що розташований за адресою: 45101, Волинська область, Рожищенський район, м. Рожище, вул.Мазепи, 108.

 У кінцевому результаті депутати прийняли рішення передати безкоштовно нерухоме майно та земельні ділянки із спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Рожищенського району у комунальну власність територіальної громади міста Рожище та рекомендували міській раді і Копачівській ОТГ розглянути питання надання згоди на прийняття майнового комплексу КНП «Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рожищенської районної ради у комунальну власність даних територіальних громад.


25 Вересня, 2020 року, 15:26 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада