Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

На порядку денному – фінансові питання

4 листопада 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та податкової діяльності,  в якому взяли участь  голова районної ради Андрій Музика, начальник відділу фінансів райдержадміністрації Тетяна Давидюк, Доросинівський сільський голова Микола Касянчук та директор комунального закладу «Рожищенський будинок дитячої творчості» Оксана Максимюк.

В ході засідання постійної комісії депутати проаналізували клопотання сектору культури райдержадміністрації, Рожищенського БДТ  та Рожищенської районної ради  щодо внесення змін в кошториси установ. За результатами обговорення даного питання члени постійної комісії рекомендували голові райдержадміністрації видати розпорядження «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік».

Також  на порядок денний засідання постійної комісії виносилося клопотання райдержадміністрації щодо виділення коштів з районного бюджету на заробітну плату бюджетних установ Доросинівської ОТГ на ІV квартал 2020 року. Після детального розгляду даного питання члени постійної комісії рекомендували відділу фінансів райдержадміністрації доопрацювати дане клопотання  та обговорити його на наступному засіданні.


6 Листопада, 2020 року, 12:24 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада