Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

Щиро й сердечно вітаю з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва усіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу

Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Українська пісня, танець, слово — живий скарб, що йде від серця до серця, чарує душу, дарує їй радість і натхнення. Дякуючи щоденній праці працівників культури району, творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів народного мистецтва, невтомно доглядаються джерела духовності й краси, зберігаються й примножуються  культурні досягнення та традиції краю.

Висловлюючи щиру вдячність за високе служіння мистецтву, невтомний пошук, самовідданість, я впевнений, що без вашої підтримки й розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності й творчої думки неможливі добрі переміни в нашому суспільному житті. 

З нагоди професійного свята зичу вам міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя і нових творчих здобутків у благородній справі відродження, збереження і примноження духовних надбань нашого краю.

 

Зі святом!                        

                                                                             Андрій Музика - голова районної ради   


9 Листопада, 2020 року, 09:43 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада