Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

Із засідання постійної комісії…

19 листопада  2020 року під керівництвом Сергія Дунця відбулося засідання постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад району, розвитку підприємництва, енергетичного комплексу, транспорту та зв’язку.

На порядок денний засідання постійної комісії з метою ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району виносилися ряд важливих питань. Зокрема, депутати  детально обговорили та рекомендувати сесії районної ради на позачерговому засіданні затвердити Статуту КНП «Рожищенська ЦРЛ» у новій редакції, надати дозвіл Рожищенській ЦБС на списання основних засобів у зв’язку з закінченням строку зберігання періодичних видань  та передати безкоштовно майно у комунальну власність територіальних громад сільських рад.

Також в ході засідання члени  постійної комісії рекомендували голові районної ради затвердити фінансовий план КНП «Рожищенська ЦРЛ» на 2021 рік та видати розпорядження про виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань директору Рожищенської ЦБС.

 


20 Листопада, 2020 року, 15:10 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада