Державні ресурси

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів УкраїниПривітання голови

3

Політика

1Новини району

Шановні жителі району!

21 листопада ми відзначатимемо сьому річницю доленосних подій для нашої держави -  подій, які змінили Україну.

Відзначаємо, щоб віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та на зламі 2013 - 2014 років постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Ключовою метою цієї знаменної дати та нашим спільним завданням є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття.

Сьомий рік поспіль День Гідності та Свободи Україна відзначає у дуже непростих умовах, що стали продовженням тисячолітньої боротьби нашого народу за право мати свою державу.   

За нашу незалежність боролися цілі покоління українських патріотів. За нашу незалежність, свободу і самостійність гинуть сьогодні українські воїни та мирні українські громадяни.

Сьогодні ми  вшановуємо Героїв Небесної Сотні, віддаємо належну шану їх громадянському подвигу, патріотизму і мужності. Саме подвиг Небесної Сотні надихнув українців на боротьбу за свою свободу.

Вшановуємо світлу пам’ять тих, хто загинув, виборюючи демократичний, європейський вибір розвитку нашої держави під час Революції гідності, а також тих, хто поліг в боях, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави в боях з проросійськими терористами і сепаратистами на Сході України.

Ми заплатили дуже високу ціну для того, щоб бути частиною Європи.

Тому саме сьогодні навколо ідеї незалежності, суверенітету, територіальної цілісності держави, європейської інтеграції, повинна об’єднатися Україна і все світове українство, не шкодуючи своїх сил.

Зараз в Україні продовжують відбуватися фундаментальні зміни, продовжується процес творення нового громадянського суспільства.

Впевнений, що суверенна і соборна Україна стане заможною і сильною європейською державою.

Це наша мета і це наш обовязок перед майбутніми поколіннями, перед пам’яттю загиблих співвітчизників.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю  учасників національно – визвольної  боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках  краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні!

                                                                     Андрій Музика - голова районної ради

 


20 Листопада, 2020 року, 15:56 | Розмістив: Відділ з питань організаційного забезпечення. Рожищенська районна рада